Kostka Brukowa Warszawa – Brukarstwo


Projekty

projekty kostki brukowej

Nasze projekty to profesjonalnie przygotowane rozwiązania spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Brukarstwo

brukarstwo

Wieloletnia współpraca z czołowymi producentami kostki brukowej, granitowej oraz klinkierowej pozwala na zaoferowanie różnorodnego wachlarza produktów wysokiej jakości.

Galeria

galeria kostki brukowej

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi realizacjami.Akcesoria

ZAPRAWY I FUGI

W naszej ofercie znajdziecie Państwo całą gamę produktów chemii budowlanej, takich jak zaprawy fugujące, zaprawy klejące i zaprawy tarasowe do spoinowania.

Szczegółowa oferta oraz dane techniczne poszczególnych produktów dostępne są na stronie producenta:

QUICK-MIX www.quick-mix.pl

GEOWŁÓKNINA

W brukarstwie, dzięki użyciu w podbudowie geowłóknin zwiększamy przede wszystkim nośność podłoża, co w sposób bezpośredni przyczynia się do zmniejszenia grubości warstwy podbudowy, jaką musimy zastosować w zależności od przeznaczenia powierzchni brukowanej. W skrócie oszczędzamy czas i pieniądze. Ponadto geowłóknina bardzo dobrze i trwale separuje nam poszczególne warstwy gruntu. Większa nośność i dobra separacja gruntu, eliminuje w znaczny sposób powstawanie kolein i zapadanie się kostki w czasie wieloletniego użytkowania. Ponadto stosowanie geowłókniny pozwala na prowadzenie prac na terenach o trudnych gruntach oraz w okresie wzmożonych opadów, bez obawy o możliwość wystąpienia kosztownych poprawek.

Więcej informacji technicznych:

DUPONT - TYPAR

 

ODWODNIENIA

Dzięki zastosowaniu odwodnień  możemy szybko i efektywne odwodnić nawierzchnie przydomowe oraz inne obszary poddane ruchowi lekkiemu, tj.: strefy ruchu pieszego, deptaki, drogi rowerowe, wjazdy do garaży, parkingi wielopoziomowe, obiekty sportowe oraz przemysłowe, itp.

Pełną ofertę odwodnień znajdą Państwo na stronie producenta:

HAURATON www.hauraton.com.pl